Във Варна за шести пореден път се проведе протест срещу приемането на еврото и в защита на българския лев.
Протестиращите се събраха в центъра на града и издигнаха плакати с искане за провеждане на национален референдум.

Според демонстрантите приемането на еврото ще влоши жизнения стандарт на българите.


Протестиращите проведоха и шествие, което премина по основни булеварди в центъра на Варна.

Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им