Предстои да бъдат разпитани свидетели по делото за клевета, което Кирил Петков заведе срещу Бойко Борисов.
Кирил Петков заведе дело заради твърдения на Борисов - че Петков и Василев са взимали комисионни от посредниците за газови доставки.
В иска на Кирил Петков е записано, че са му причинени неимуществени вреди, довели до накърняване на достойнството и репутацията му заради клеветнически твърдения на Борисов.
По думите на Петков гражданският му иск е за половин милион лева. Адвокатът му уточни, че става дума за частичен иск за 10 000 лева, с възможност за претенция за цялата сума.
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
Изготвят нови справки и експертизи по делото за побоя над журналиста Слави Ангелов
Асоциацията на прокурорите и Камарата на следователите: Политическият натиск върху кадровите решения в съдебната власт е недопустим
Запознайте се с Орка - първото куче в България, обучено да открива фалшиви банкноти (СНИМКИ)
"Черен лед" по пътищата: Как да реагираме зад волана в такава ситуация?
20 000 лева гаранция за шофьора, убил полицай при катастрофа на Околовръстното в София
"Всичко е черно": Разказът на една иранка в България за събитията в родината й