Рилски спортист загуби и втората си контрола в Скопие

Рилски спортист
Снимка: БК Рилски спортист
21:58, 19.09.2023
Чете се за: 01:27 мин.

Силно второ полувреме, спечелено с 40:27, не стигна на Рилски спортист и отборът загуби и втората си контрола срещу МЗТ Скопие със 75:69.

В понеделник отборът претърпя поражение с 65:82, като днес тимът отново изигра слабо първо полувреме. В него самоковци допуснаха изоставане от 48:29 и по този начин направиха завръщането си в мача изключително трудно.

Все пак в третата част възпитаниците на Младен Манойлович заличиха голяма част от изоставането си, но в последната четвъртина малко не им достигна и успехът отново отиде при отбора от Северна Македония.

След мача водените от Младен Манойлович баскетболисти на Рилски спортист тръгват обратно за България, защото още в петък, 22 септември, им предстои още една контрола. Съперник в нея ще бъде отборът на Левски София, като срещата между двата тима е от 17:00 часа в "Арена Самоков", а входът за нея е свободен.

Недоволните земеделци не взеха окончателно решение дали протестът им ще продължи
Зеленски пред ООН: Русия няма право да притежава ядрени оръжия