Селекционерът на тима на Северна Ирландия Йън Бараклъф сподели пред местния "Белфаст Телеграф", че ако неговите момчета искат да са сред първите в групата, то им трябва задължителна победа срещу България.
!
Ето и какво сподели Бараклъф преди домакинството на неговия тим на България:
"Ако искаме да бъдем сред първите два отбора в групата, трябва да печелим мачове като този с България у дома и това не го казвам с неуважение към тях,. Не искаме да влизаме в септемврийската сесия от квалификациите без да сме записали нито една победа от първите си два мача и трябва да я преследваме сега. Ако не го направим, трябва тогава да победим Швейцария два пъти. Една победа сега ще облекчи част от натиска, който ни предстои да посрещнем през септември", сподели селекционерът.
Йън Бараклъф пое Северна Ирландия през юни миналата година, като притеснителното за него е, че в 10 мача до момента той все още няма записана победа.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг