Спортният директор на ПФК Арда (Кърджали) Ивайло Петков призна, че финалистът за Купата на България търси генерален спонсор, който да помогне финансово на клуба.
"Търси се генерален спонсор. Надявам се някой да откликне и да помогне. Засега всичко е наред. Назначаваме Димитър Димитров и продължаваме да развиваме отбора От 10 дни съм официално в клуба. Ходил съм на детско-юношески мачове. Смятам, че за развитието на един клуб трябва да се развива школата. Арда е отбор, който не може да купува, а трябва да създава футболисти", заяви спортният директор на Арда.
Той разкри още, че раздялата с предишния старши треньор Николай Киров е дошла в последния момент, а наред с него са си тръгнали и трима от основните футболисти на "сините".
"В последния момент се разделихме с треньора по негово желание. Останахме и без основни футболисти. Имахме разговори с играчи, но не се случиха нещата. Това не ни спира да продължаваме да работим. Един футболист беше на медицински прегледи и те показаха, че не е здрав. Ще повторим на друго място и ако всичко е наред, ще го привлечем", завърши Ивайло Петков.