София ще бъде домакин на балканския шампионат за юноши и девойки под 20 г. в зала през 2021 г.
Надпреварата ще открие календара ан АБАФ - на 13 февруари в „Асикс Арена”.
Столицата ни прие дебютната Балканиада за възрастта под 20 г. през 2018 г.
Другото първенство под покрив през следващата година – това за мъже и жени, ще се проведе в Истанбул.
Още от сега е планирана Балканиадата в зала през 2022 г. да бъде в Белград (Сърбия), като състезанието ще бъде тест преди световното първенство в сръбската столица.
През следващото лято шампионите на Балканите ще се определят също в Сърбия – в Нови Пазар (26-27 юни).
Юношите под 20 г. ще се състезават в Истнабул на 12 и 13 юни, а тези под 18 г. – в Крайево (Срб) – на 14 август.
Въздушна линейка транспортира до Пловдив пострадалата жена при катастрофата на АМ "Тракия"
Назначават експертиза на мантинелите на АМ "Тракия" след тежката катастрофа, отнела живота на трима души
След мощните трусове във Венецуела: Десетки жертви и стотици ранени, обявено е извънредно положение