Стамен Белчев: Второто полувреме не се игра футбол

00:24, 05.10.2020
Чете се за: 00:34 мин.
стамен белчев второто полувреме игра футбол

Треньорът на ЦСКА-София заяви след равенството с Етър 2:2, че тимът на домакините е накъсвал играта умишлено през второто полувреме.

Белчев допълни и, че не смята, че Етър не е превъзхождал физически "червените".

"Не успяхме да си реализираме положенията. Не бяхме убедителни пред вратата на противника. Нормално е победата над Базел ни донесе радост.

Днес през второто полувреме не се играеше футбол. Противникът лежеше и бавеше играта. Според мен това не е добре за българския футбол. Имаше моменти, в които се чувстваше умората. До последно търсехме изравнителния гол и после победата.

През първото полувреме имаше невнимание. Вкараха ни два гола и удариха една греда с трите си удара. Имаше моменти, в които позиционирането на нашите нападатели в предни позиции не беше добро.

При Али Соу има натрупана умора. Решението да не играе е мое. Томи Юрич не е играл много време. Като се има предвид това, на моменти беше добре, на моменти имаше какво да се желае още", каза Стамен Белчев.