Тя бяха на Международната космическа станция 245 дни
На Земята успешно се завърнаха американският астронавт Джони Ким и руските космонавти Сергей Рижков и Алексей Зубрицкий.
"Союз МС - 27" се приземи успешно малко след шест и половина сутринта местно време, в степите на Казахстан. Тримата души на борда са в добро общо състояние. Ким, Рижков и Зубрицкий за 73 мисия, която прекара на Международната космическа станция 245 дни. Тримата излетяха на 8 април.
По време на престоя им са извършени редица научни експерименти, както и две излизания в открития Космос. Учени са изчислили, че за този период те са обиколили Земята 3 920 пъти.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?