Влак блъсна лек автомобил на жп прелез край карловското село Дъбене. Няма пострадали при инцидента.
Сигналът е получен в Районното управление след 23.30 ч. Според първоначалните данни, при преминаване през прелеза лек автомобил останал между двете бариери, спуснати в очакване на влакова композиция.
След като направили неуспешен опит да избутат автомобила, пътуващите в него двама души на 18 години бързо се отдалечили на достатъчно разстояние, без да бъдат засегнати от последвалия удар.

Водачът на автомобила и машинистът са тествани за употреба на алкохол и наркотични вещества, пробите им са отрицателни.
На местопроизшествието е извършен оглед. Образувано е досъдебно производство за изясняване на причините за случилото се, съобщиха от пресцентъра на МВР Пловдив.
Полицаи от Кюстендил разбиха престъпна група за разпространение на наркотици
Пуснаха под гаранция шефа на частна АГ болница в Пловдив, обвинен за присвояване на милиони
Пориви до 100 км/ч: Вятърът събори дървета, откъсна изолация, смачка коли и спря тока
С празнична литургия в църквата "Свети Стефан" завърши посещението на патриарх Даниил във Вселенската патриаршия