Благотворителен спектакъл подготвят децата от детска градина "Радост" в столицата. На 31 май те ще изиграят представлението "Цветята на малката Ида". Със събраните средства от постановката ще бъдат закупени летни шатри за детската градина. Представлението е по сценарий на една от учителките в градината. Екип на "По света и у нас" засне постановката, която децата изиграха пред най-вярната си публика - техните родители.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието