Пожар се разгоря в детското отделение на благоевградската болница снощи. За щастие няма пострадали.
Причината - заради ниските температури една от майките в отделението пуснала печка, тип духалка в стаята си. Печката обаче подпалила един дюшек и огънят обхванал няколко чаршафа.
Пламъците били овладени от медицинския персонал още преди пристигането на пожарникарите. Заради дима обаче 17-те деца с майките си и медицинския персонал са били изведени от сградата за половин час.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите