Стабилно е състоянието на ватманката, която остава за лечение в болница "Св. Анна" в столицата след вчерашната катастрофа между 4 трамвая. При инцидента почина мъж на 30 години.
Пострадалата жена ще остане под наблюдение в болницата поне още 2 дни, тъй като е с травма на главата - сътресение на мозъка.
Петима пострадали с гръдни травми бяха освободени за домашно лечение още вчера, каза говорителят на Окръжна болница Антон Луков.
За разследването на инцидента - вижте разговора със заместник-директора на "Столичен електротранспорт" Иво Христов.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив