Ангел Владов при юношите и Галена Кръстенова при девойките са шампиони на сингъл на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 18 г.

ангел владов юношите галена кръстенова девойките шампиони сингъл държавното лично първенство тенис закрито
12:58, 02.03.2024
Чете се за: 01:42 мин.

Ангел Владов (ТК "Черно море Елит", гр. Варна) при юношите и Галена Кръстенова (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр. София) при девойките спечелиха титлите на сингъл на Държавното лично първенство по тенис на закрито до 18 годишна възраст. Надпреварата се проведе в зала „Атаро Клима" в Пловдив.

Във финала на сингъл при юношите Владов победи с 6:0, 7:6(5) Калоян Шиков (ТК "ДМ Тенис", гр. Стара Загора). На трето място се класираха Норис Карагьозян (ТК "Шуменец", Шумен) и Добромир Манолов (ТК "Про спорт", гр. София).

Във финала на сингъл при девойките Галена Кръстенова се наложи с 6:4, 6:1 над Елеонора Тонева (ТК "15:40", гр. София). На трето място се класираха Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр. Варна) и Ема Томова (ТК "Про спорт", гр. София).

По-късно днес ще се играят и финалите на двойки.

За титлата на двойки при юношите ще спорят Борислав Кирилов (ТК "Вектор Тенис Спорт", гр.София) и Ангел Владов (ТК "Черно море Елит", гр.Варна) срещу Норис Карагьозян (ТК "Шуменец", Шумен) и Велин Александров (ТК "Шуменец", Шумен).

Във финала на двойки при девойките ще играят Кристина Василева (ТК "Хасково 2015", гр.Хасково) и Габриела Стоянова (ТК "Дема", гр.София) срещу Естела Иванова (ТК "Супер Спорт", гр.Варна) и Андрея Глушкова (ТК "Дема", гр.София).

Цървена звезда е шампион на Сърбия по футбол за 35-ти път в историята си
00:06, 03.05.2024
Чете се за: 01:47 мин.
11 гола паднаха в първите полуфинали в Лигата на конференциите
00:02, 03.05.2024
Чете се за: 02:17 мин.
Олимпик Марсилия и Аталанта не излъчиха победител в първия сблъсък помежду си в полуфиналите на Лига Европа
23:58, 02.05.2024
Байер Леверкузен е на една крачка от финала в Лига Европа
23:56, 02.05.2024
Чете се за: 02:27 мин.
Гергана Павлова премина през квалификациите на единично жени на турнир по бадминтон в Люксембург
23:26, 02.05.2024
Чете се за: 01:00 мин.
Валентина Георгиева се класира с трети резултат за финала на прескок на европейското първенство по спортна гимнастика в Римини
22:16, 02.05.2024
Чете се за: 02:10 мин.
Иржи Лехецка продължава към полуфиналите на ATP 1000 в Мадрид след отказване на Даниил Медведев
22:07, 02.05.2024
Чете се за: 01:25 мин.
Олимпиакос разгроми Барселона в Пирея и се пребори до пети и решаващ двубой в четвъртфиналите на Евролигата
21:50, 02.05.2024
Чете се за: 01:05 мин.
Георги Дерменджиев: Мисля, че ще направим един много хубав финал с Ботев Пловдив на "Васил Левски"
21:27, 02.05.2024
Любослав Пенев: За нас е много по-важно първенството
21:20, 02.05.2024
Коди Милър-Макинтайър: Направихме повече от това, което хората очакваха
20:59, 02.05.2024
Чете се за: 01:27 мин.
Лудогорец разгроми Хебър отново и ще спори с Ботев Пловдив във финала за Купата на България
20:55, 02.05.2024
Чете се за: 02:22 мин.
Валежи се очакват и в близките дни
Скандал в Италия: Пиоли напусна пресконференцията си, Сари отказа да говори пред журналисти