Изабелла Шиникова се класира за 1/4-финал в Сеул след само 39 минути игра

08:49, 22.12.2021
Чете се за: 01:00 мин.
изабелла шиникова класира финал сеул минути игра

Втората ракета на България Изабелла Шиникова загуби само един гейм в мача си от 1/8-финалите на турнира от сериите WTA 125 в Сеул, надигравайки с 6:1, 6:0 представителката на домакините Боюн Йеон за само 39 минути игра.

По този начин поставената под №7 Шиникова заработи 29 точки за световната ранглиста, в която в момента се намира на 226-то място, но с класирането си за 1/4-финалите я очаква скок от близо 20 позиции.

Пи нов успех в Сеул и класиране за 1/4-финал българката ще си гарантира и завръщане сред първите 200 в подреждането.

Следващата съперничка на Изабелла в корейската столица ще бъде №2 в схемата Лин Жу от Китай или Пингарн Плипюш от Тайланд, които играят утре рано сутринта българско време.

Маями Хийт изравниха рекорда си за най-много тройки в един мач от НБА при успеха срещу Индиана
Правосъдният министър: Има много сигнали срещу Гешев, Цацаров ще се раздели с поста си след промените в КПКОНПИ