Латина с Иван Алипиев и Борислав Младенов, допусна седма загуба в Италия

латина иван алипиев борислав младенов допусна седма поредна загуба италия
Снимка: facebook.com/Latina
08:14, 06.11.2023
Чете се за: 01:00 мин.

Латина, с българите Иван Алипиев и Борислав Младенов в състава, допусна домакинска загуба от Виеджевано с 66:91 (15:25, 17:26, 14:23, 20:17) в мач от осмия кръг на италианската втора дивизия по баскетбол за мъже - А2. Отборът заема последното, 12-о място във временното класиране с актив от един успех и седем поражения.

Иван Алипиев беше титуляр и се отличи с 2 точки, 2 борби и 1 отнета за 13 минути на терена, а Борислав Младенов се отчете с 1 борба и 1 асистенция за 12 минути в игра за Латина.

В следващия кръг на 12 ноември (неделя) тимът ще гостува на Монферато.

Шампионът на Sofia Open от 2022 г. Марк-Андреа Хюзлер се класира за основната схема на турнира
РЕЗУЛТАТИ ПО ОБЛАСТИ: След фотофиниш в София са ясни кметовете във всички големи градове (обновена)