Берое започва защитата на титлата с гостуване на Локомотив София.
Монтана 2003 срещу Рилски спортист ще бъде дербито на първия кръг в първенството на България по баскетбол за жени, след като от Българската федерация по баскетбол обявиха програмата за първия етап на шампионата.
Тимът на Академик Пловдив ще посрещне Шампион 2006, а златният медалист Берое ще гостува на Локомотив София.
Двубоите са насрочени за 12 октомври, когато започва новия сезон 2024/2025 в първенството на България.
Вторият кръг предстои на 19 октомври и противопоставя Берое - Монтана 2003, Рилски спортист - Академик Пловдив и Шампион 2006 - Локомотив София.
Всички участници в турнира Еврокъп бяха потвърдени, Балкан Ботевград също е сред тях
20 клуба ще участват отново в Евролигата, Бешикташ влиза в турнира за сметка на Монако
Апоел Тел Авив отново посочи "Арена София“ като резервен вариант за мачовете си в Евролигата
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк