На 15 ноември над 100 семейства в Разлог ще отпразнуват златна, сребърна или диамантена сватба. Тази традиция, свързана с опазването на семейните ценности, е емблематична за зимния календар на града.
Традицията е възобновена преди години от кмета Герчев и се провежда около Деня на християнското семейство. Празнуващите двойки ще подновят брачните си обети в летописната книга, ще получат китка здравец от най-младото семейство и ще преминат под празнична арка.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите