ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

бнт протест

Над 230 боксьори излизат на ринга в Ботевград

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:55 мин.
Спорт

Първенството започва днес от 15:00 часа, а финалният ден е предвиден за 28 април, понеделник.

ДЛОП бокс
Снимка: БФ Бокс
Слушай новината

При много сериозен интерес ще се проведе първият кръг на Държавното лично-отборно първенство по бокс за младежи и девойки, който е и турнир за Купата на България. На ринга в Ботевград ще се качат над 230 таланти. Те ще представят повече от 70 клуба от цялата страна.

Първенството започва днес от 15:00 часа, а финалният ден е предвиден за 28 април, понеделник. Тогава ще се изиграят заключителните срещи при младежите до 18 години. Преди това са финалите за девойките до 15 и до 18 г.

ДЛОП и Купа България ще се изиграе пред погледите на националните селекционери в тези възрасти. Те ще могат да видят от първо лице развитието на талантите и да изберат най-добрите, които да влязат в националните отбори за международните турнири тази година.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?