Наставникът е доволен от играта, която тимът му показва.
Старши треньорът на ЦСКА Нестор Ел Маестро не скри разочарованието си след столичния сблъсък с Левски.
Вечното дерби между "червени" и "сини" завърши без победител при резултат 1:1.
"Разочаровани сме, защото искахме да победим и можехме да го сторим. След изравнителното попадение ситуацията с Естрада и Назон можеше да ни донесе победата. В сравнение с мача с Локомотив Пловдив този път не крещях много на полувремето. Трудно е да се играе в дербито, не видяхме много красив футбол, защото с десетилетия медиите карат губещия отбор да се чувства, сякаш светът е приключил. На полувремето искахме да показваме повече самочувствие, когато владеем топката и да правим повече точни пасовe", заяви той пред медиите след срещата.
Наставникът е доволен от играта, която тимът му показва.
"От последните мачове на националите до днес играхме добре. Подобрихме доста неща. Ще работим още. Мисля, че можем да спечелим още много мачове. Няма магическа формула, с която да бъдем мотивирани и спокойно едновременно. Най-добрите играчи не усещат напрежение и играят най-добре в големите мачове. Вероятно това е нещо, с което се раждаш", допълни той.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Феновете на Швейцария купонясват след успеха над Канада и мислят за елиминациите
Полша е домакин на годишната конференция за възстановяването на Украйна, премиерът Радев ще участва
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"
На 35 ключови кръстовища в София ще работят новите камери на КАТ с изкуствен интелект