Николай Колев, Георги Татаров и Нарбон продължават със загубите във Франция

Димитър Димитров и Монпели също доуснаха поражение в мача си от последния кръг срещу Сен Назер

николай колев георги татаров нарбон продължават загубите франция
14:39, 19.11.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Отборът на Нарбон, който е последен в класирането на волейболното елитно първенство на Франция, записа поредна загуби - 1:3 (25:16, 18:25, 28:30, 10:25) от Плеси.

Николай Колев и Георги Татаров бяха титуляри за Нарбон, като отбелязаха общп 25 точки. Централният блокировач Колев завърши с 13 (57% в атака), а Татаров - с 12.

Тимът на Монпелие с Димитър Димитров в редиците си също отстъпи - с 1:3 (22:25, 25:22, 23:25, 16:25) гейма от Сен Назер.

Диагоналът Димитров завърши с 11 точки - 8 от атака, но само 35% успеваемост, два аса и една блокада.

Въпреки поражението отборът на Монпелие е на четвърто място в класирането с 14 точки от 7 мача.

Премиерът: Отношението ми към вътрешния министър ще се определи от това как ще реагира на сигналите за полицейско насилие
Огромни вълни заляха плажната ивица в Бургас, има наводнени заведения (СНИМКИ И ВИДЕО)