Прекратиха турнира на последните четири във Висшата лига

прекратиха турнира последните четири висшата лига
от БНТ , Източник: bgvolleyball.com
16:58, 06.03.2024
Чете се за: 00:47 мин.

Прекратиха турнира на последните четири във второто ниво на шампионата при мъжете - Висшата лига.

Причината за преустановяването на двубоите е отказването на Ботев (Ихтиман) от турнира. Ихтиманци завършиха на последната 16-а позиция в редовния сезон, загубиха и първата среща от допълнителната надпревара.

Така останалите мачове няма да се изиграят.

Ботев (Ихтиман) ще изпадне от Висшата лига, а останалите участници в турнира запазват местата си - Арда (Кърджали), Изгрев (Ябланица) и ВК Софийски университет.

Надпреварата се провежда за втора поредна година и в нея се борят за оставането си отборите, класирали се съответно на 13, 14, 15 и 16-о място в редовния сезон.

Двама българи продължават на репешажите на еврошампионата по борба до 23 години в Баку
19:28, 21.05.2024
Чете се за: 01:35 мин.
Етър взе точка и от Ботев Враца и завърза интригата в битката за оставане в елита
19:03, 21.05.2024 (обновена)
Чете се за: 03:00 мин.
България загуби от олимпийския шампион Франция на старта на Лигата на нациите по волейбол
18:57, 21.05.2024 (обновена)
Чете се за: 02:47 мин.
Българските гимнастички с добра подиум тренировка преди европейското първенство в Будапеща
18:48, 21.05.2024
Чете се за: 01:47 мин.
Тервел Пулев по казуса със спортната зала: Събарянето на половината сграда е абсолютно незаконно
18:16, 21.05.2024
Григор Димитров е поставен под номер 10 в основната схема на Ролан Гарос
18:10, 21.05.2024
Чете се за: 01:02 мин.
Националният вратар на Северна Македония е преминал медицински тестове във Валенсия
17:37, 21.05.2024
Чете се за: 00:40 мин.