Треньорът на Лудогорец изрази задоволство от свършената работа в последната седмица.
Лудогорец ще търси още една победа срещу Динамо Минск в Унгария. Около това мнение се обединиха футболистите на тима от Разград преди утрешния реванш от първия предварителен кръг на Шампионската лига. Официалната си пресконференция даде и треньорът на българския отбор Руи Мота.
„Те са доста директен отбор. Обичат да пресират и опитват много дълги топки. Ще бъде още по-трудно от първия мач, но все пак всичко си зависи от нас. Свършихме добра работа през седмицата. Мисля, че можем да победим. Надявам се да вкараме гол през първото полувреме. Очаквам да се случи точно така. Мисля, че можем да създадем достатъчно шансове, така че да отбележим гол и след това да победим“, категоричен е Мота.
Реваншът е в сряда от 21:45 часа. В първия мач Лудогорец се наложи с 1:0.
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?