Русия обяви 10 български дипломати за нежелани.
Българските служители от посолството ни в Москва са били обявени за персона нон грата с нота, която е връчена на посланика ни Атанас Кръстин.
Мярката е в отговор на изгонването на десет руски дипломати от България през март.
Ведомството на Теодора Генчовска потвърди информацията.
Служителите в Руското посолство в София бяха изгонени заради действия, несъвместими с Виенската конвенция.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите