Шампионът Балкан победи ЦСКА на старта на баскетболния турнир в Пловдив

шампионът балкан победи цска старта баскетболния турнир пловдив
Снимка: БК Балкан Ботевград
19:02, 23.09.2022
Чете се за: 01:05 мин.

Отборът на Балкан Ботевград победи ЦСКА с 80:64 точки в първата си среща от турнира "Декатлон" в Пловдив.

В първите минути на мача "червените" поведоха с 15:12 т., но до края на първата част шампионите обърнаха резултата и я спечелиха с 19:16 т.

От този момент нататък зелените започнаха да трупат преднина, която на полувремето бе 7 точки при резултат 45:38 т.

След третата четвъртина ботевградчани прибавиха още 4 точки към аванса си, който вече бе двуцифрен - 60:49 точки.

Балкан продължи да доминира и в последния период, който спечели с 20:15, а с това и мача с крайното 80:64 точки.

МОН: 3 октомври ще бъде неучебен ден в училищата с изборни секции
Министър Александър Пулев: Намалихме 5 пъти заплатите на членовете на Надзорния съвет на ББР