ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Светослав Вуцов: Посвещавам тази победа на дядо ми, който е на небето

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 01:52 мин.
Спорт

Левски се слави с европейски вечери, каза големият герой на „сините“ след класирането във втория квалификационен кръг в Лига Европа.

светослав вуцов посвещавам победа дядо небето
Слушай новината

Светослав Вуцов посвети победата на Левски срещу Апоел Беер Шева в първия кръг от квалификациите на Лига Европа на своя дядо – покойният Иван Вуцов. Вратарят на „сините“ увенча своите усилия срещу израелците и спаси три дузпи при изпълнението на 11-метровите наказателни удара.

Стражът не скри емоциите си и не пропусна да се отблагодари на всички фенове, които пропътуваха разстоянието от София до Ниредхаза, за да подкрепят столичния тим.

Не мога да опиша емоциите с думи. Първо, радостта на всички момчета, а после, поклон на феновете ни. Далеч от България се чувствахме като домакини.

"Левски се слави с европейски вечери и това бе сбъдната мечта за мен - да играя в Лига Европа. Доволен съм, че се представих добре. Вярвахме през цялото време и знаехме, че ще имаме възможност. Знаехме да не прибързваме. Трябваше да чакаме, за да реализираме гол, а за щастие Мустафа Сангаре го направи", каза още той.

"В съблекалнята има страхотни футболисти и хора, треньорите също са на високо ниво. Имаме потенциал да постигнем нещо голямо както в Европа, така и в първенството. Следва мач с Монтана в неделя и трябва да започнем с победа пред нашите феновете. От среща с Брага можем само да спечелим, няма какво да губим“, каза още големият герой на „сините“ .

"Посвещавам тази победа на дядо ми, който е горе на небето“, подчерта Вуцов.

Свързани статии:

Хулио Веласкес: Дадохме пример какво е отбор
Хулио Веласкес: Дадохме пример какво е отбор
Нашият вратар беше брилянтен, отбеляза треньорът на Левски след...
Чете се за: 02:07 мин.
Левски прескочи Апоел след рулетката на дузпите за място в следващия кръг на Лига Европа
Левски прескочи Апоел след рулетката на дузпите за място в следващия кръг на Лига Европа
Фантастичен Светослав Вуцов и отлични финални акорди пратиха...
Чете се за: 06:37 мин.

Последвайте ни

Гледайте НА ЖИВО спорт безплатно на:

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?