Тежка катастрофа е станала тази вечер в София на булевард "Тодор Александров" и бул. "Константин Величков".
Автомобил се е блъснал в стълб на светофарна уредба, движейки се с висока скорост. По първоначални данни автомобилът е самокатастрофирал, шофьорът е в критично състояние, откаран е в болница "Пирогов". При удара колата се е смачкала до неузнаваемост, а части от нея са се разхвърчали по платното за движение.

Движението в района е блокирано. "Пътна полиция" регулира движението в участъка.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста