ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Валдас Дамбраускас: България ще победи Литва с 1:0

Чете се за: 01:30 мин.
Спорт
валдас дамбраускас българия победи литва
Слушай новината

Старши-треньорът на Лудогорец Валдас Дамбраускас сподели какви са неговите очаквания относно предстоящия мач между националните отбори на България и Литва.

Двата тима излизат един срещу друг в световна квалификация утре вечер от 19.00 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Според литовския наставник на Лудогорец обаче неговите сънародници няма да успеят да се преборят с българските "лъвове", които ще се поздравят с крайния успех, макар и с минималното 1:0.

Дамбраускас обаче заяви, че не се знае какво лице ще покаже Литва, тъй като не е ясно в какъв състав ще излязат прибалтийците утре вечер в София.

Треньорът на българския шампион не пропусна да поздрави и "лъвовете" за спечелената точка като гост на Италия в четвъртък вечер, допълвайки, че е останал щастлив от това да види трима играчи на Лудогорец да започнат от първата минута мача във Флоренция.

Мачът България - Литва от Група С на квалификациите за Световното първенство в Катар ще може да наблюдавате утре вечер от 19.00 часа НА ЖИВО в ефира на БНТ 1 и онлайн на сайта bntnews.bg/sport.

Последвайте нашата общност "Спорт по БНТ" във Viber!

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?