Американката постигна победа на двойки във Вашингтон.
Седемкратната шампионка в турнирите от Големия шлем Винъс Уилямс направи победно завръщане на корта след 16-месечно отсъствие с успех на двойки във Вашингтон. Двубоят беше изгледан от звездата на Националната баскетболна асоциация Кевин Дюрант.
45-годишната американка спечели мача си в тандем със своята сънародничка Хейли Баптист. Жертва на двете станаха Южени Бушар и американската тийнейджърка Клерви Нгунуе след 6:3, 6:1 в първи кръг.
"След мача Хейли ме попита "Как се чувстваш?" Вероятно е дори по-трудно да играя на двойки първо, защото съм специализирана в синглите", каза Винъс.
Уилямс се завръща на сингъл във вторник срещу друга американка в лицето на Пейтън Стърнс.
Юношите на България до 14 г. са вицешампиони на тенис турнир от Европейската отборна лятна купа
Трима български тенисисти ще ираят на финалите на сингъл на турнир от ITF в Добрич
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им