За огромни дупки по бул. „Цар Освободител" в района на варненския квартал „Владислав Варненчик" сигнализираха зрители на БНТ2. Той е един от най-натоварените и води към индустриалната зона на града, много хипермаркети, мострени зали, сервизи и автокъщи.
Венцислав Василев минава с автомобила си през тази част на булевард „Цар Освободител" по няколко пъти на ден. Възмутен е от състоянието на настилката, но е принуден да се движи по пътя, за да стигне до работното си място. Дупките за него са голямо препятствие.
Венцислав Василев: Минаваме през тях, изкривяваме си джантите, гумите, гледай какви големи окопи са станали. Като завали дъжд пък е още повече, направо страшно.
Преди два месеца дупките са били запълнени със студена смес, но от нея сега няма и следа.
Пламен Ласкаев: Да, имаше някакво запушване на дупките, ама ето пак. На зиг-заг как да се справим.
От район „Владислав Варнечик" заявиха, че до края на седмицата започва ремонт на проблемния участък. Дупките ще бъдат запълнени с топла смес, за пореден път.
Директорът на "Евровизия" връчи официалния "Въвеждащ пакет на домакина" на Милена Милотинова и БНТ
Комисията за финансов надзор отне лиценза на "ДаллБогг: Живот и здраве" за застрахователна дейност
Правителството и държавните институции с похвала за бързината и ефективността около организацията за "Евровизия 2027"
Всички пенсии, отпуснати до края на 2025 г., ще бъдат увеличени със 7,8%
Гонките в София: МВР посочи рисковите булеварди, Столичната община планира писта
След оставката на Георги Кандев: Директорът на СДВР Любомир Николов поема поста
Позиция на ГЕРБ: Военната помощ за Украйна е въпрос на стратегическия избор на България