ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Борис Димитров е председател на ДКСИ

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:23 мин.
У нас

Правителството освободи досегашния състав на Държавната комисия по сигурността на информацията поради изтичане на мандата му и определи нов, съобщи пресслужбата на кабинета.

борис димитров председател дкси

Правителството освободи досегашния състав на Държавната комисия по сигурността на информацията поради изтичане на мандата му и определи нов, съобщи пресслужбата на кабинета.

Председател на ДКСИ ще бъде Борис Димитров. Той е роден на 26.01.1966 г. Завършил е УНСС със специалност "Икономика и организация на труда", както и Института за следдипломна квалификация към УНСС със специалност "Право".

Има специализации в Академията на МВР, Института по публична администрация и Института по лидерство "Пойнтман". В системата на МВР на различни позиции е от 1992 г. От 2009 г. е директор на Специализираната административна дирекция "Човешки ресурси".

За заместник-председател на ДКСИ е определен Васил Ризов, който от май т. г. заема длъжността директор на Специализирана дирекция "Класифицирана информация" в ДАНС.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?