Нов сигнал за бомба в столичното Първо училище, което се намира на ул. "Стара планина". След поредицата обаждания за взривни устройства учебният процес в училището е сериозно разстроен.
Нов сигнал за бомба в столичното Първо училище, което се намира на ул. "Стара планина". След поредицата обаждания за взривни устройства учебният процес в училището е сериозно разстроен.
Полицията все още не е заловила автора на обажданията. Училищните власти вчера обявиха, че обмислят пропуснатите часове да се отучват, но това не прекъсна предупрежденията за бомби.
Притеснени родители се обадиха в редакцията на По света и у нас, че вече им се предлага да подписват декларации, че са съгласни децата им да остават в клас, въпреки сигналите.
Не е имало физическа агресия между директора и зам.-директора на ОД на МВР - Габрово
Следващата седмица президентът Йотова ще обяви името на кандидата за вицепрезидент
Костадин Костадинов е окончателно осъден за дискриминация и проповядване на омраза срещу Соломон Паси
Скандал с арест на активистка при визитата на премиера Радев в Струмяни (ОБЗОР)
Оставиха в ареста тримата непълнолетни, обвинени за убийството на Георги Кузев в Пловдив
Какво бедствие е сполетяло "Хубавата църква" на цар Иван Александър и манастира на свети Теодосий Търновски?
В надпревара с времето: Четвърти ден продължава издирването на оцелели след потопа в Непал и Тибет