Поредно посегателство върху паметника на Альоша в Пловдив. В тъмната част на денонощието основите на гранитния монумент са били полети с олио. Мазната течност днес беше третирана с препарати, а утре ще бъде измита. Всяка година преди празници или избори има акции на недоволни от присъствието на статуята в Пловдив. Извършителите вероятно няма да бъдат открити, тъй като на хълма липсва видеонаблюдение.
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата
Аферата "Баба Алино": Само един човек от задържаните 25 души остава в ареста