Работници във Видин излязоха на площада, заради неизплатени заплати.
Над сто души, които са били наети от бившия концесионер по чистотата, повече от две години чакат парите си. Задълженията към тях са за над половин милион лева.
Договорът за концесия с „Титан Ас" беше прекратен от общината преди две години, защото фирмата спря да изпълнява задълженията си. Работниците заведоха дела, за да си вземат неизплатените заплати и повечето от тях вече са спечелени. Има издадени и изпълнителни листове, но хората все още не могат да получат парите си.
Нямат контакт с представители на фирмата, която вече е прекратила дейността си.
Гореща вълна обхваща и България, предупреждения за опасни температури в цялата страна
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи