Скандалът "Иванчева" - дискусия по темата между Петър Кърджилов, ПР на район Младост и Георги Харизанов, политически анализатор в предаването "Още от деня".
Петър Кърджилов: За всички граждани, които притежават способността, наречена "критично мислене", цялата картина е пределно ясна. Извършено е престъпление срещу госпожа Иванчева и госпожа Петрова, което е наказуемо по Наказателния кодекс. Престъплението се нарича набеждаване - в случая за искане и за вземане на подкуп с лъжесвидетелстване.
Георги Харизанов: Госпожа Иванчева се среща с бивш кмет, за който предприемач, български, излезе с лицето и с името си и каза, че му е дал 70 хиляди евро, предназначение за нея.
Радан Кънев: Днес пак не чухме отговор на въпроса каква е политиката ни по отношение на "Коалицията за желаещите" и на Украйна
Илияна Йотова: Левски ни учи, че страхът, липсата на самочувствие и предателството са най-големите врагове на свободата
Като на кино: Разбиха ограда на къща в кв. "Факултета", задържаха голямо количество фентанил
Контрол на пътя: Допълнителни полицейски патрули следят за трафика към Гърция и Банско
Възможности за възбуждане на федерално преследване за заобикаляне на "Магнитски" е обсъдил Демерджиев в САЩ
Франция и Англия излизат тази вечер в сблъсък за третото място на Мондиала