Най-добрият ни алпиец Алберт Попов използва профила си в социалните мрежи, за да поздрави всички българи по случай Националния празник 3 март, на който днес отбелязваме 146 години от Освобождението.
По този повод Алберт публикува снимка с голям български трибагреник, който по негови думи символизира обединението.
"Тази снимка от Банско преди няколко седмици и този акт на обединение и български дух ме карат изключително много да се вълнувам. На този ден, искам да благодаря отново на всички, които подкрепят както мен, така и всички български спортисти, които представят достойно страната ни пред света и веят трибагреника", написа Алберт Попов.
През тази година родният скиор посреща Националния празник на американска територия в Аспен, САЩ, където тази вечер той ще участва в слалома за Световната купа. Не пропускайте двата манша на надпреварата тази вечер от 17:50 ч. и 20:50 ч. НА ЖИВО по БНТ 3 и на bntsport.bg!
Леон Маршан получи дипломата си за висше образование и изпрати още един исторически сезон в плуването
Антоанета Стефанова е в челото на класирането след първия ден от световния шампионат по ускорен шахмат
СЪБИТИЯТА НА 2025: От лев към евро: една година на решения и съмнения
СЪБИТИЯТА НА 2025: Трагедии, които можеха да бъдат предотвратени: Живот на ръба на безхаберието
Българският патриарх Даниил и Вселенският патриарх Вартоломей отслужиха Света литургия в Истанбул