Баскетболният национал Константин Костадинов най-резултатен за Аликанте на старта в Испания

баскетболният национал константин костадинов резултатен аликанте старта испания
09:50, 07.10.2023
Чете се за: 01:02 мин.

Константин Костадинов и неговият отбор Аликанте започнаха ударно сезона в Испания, побеждавайки тима на Клавио с 92:56 в мач от първия кръг в лига LEB Oro. Националът се представи силно за Аликанте и бе най-добър с 15 точки. Костадинов записа също 4 борби, 1 асистенция и 1 открадната топка за 19 минути на терена. При стрелбата си той бе 6/6 от средна дистанция и 3/4 от линията за изпълнение на наказателни удари.

От неговите съотборници Брадли Дейвисън реализира 14 точки.

Хавиер Аледон бе най-резултатен за Клавио с 14.

На 15 октомври Аликанте и Константин Костадинов гостуват на тима на Лейма Коруня.

Франция премина и през Италия и подпечата класирането си за четвъртфиналите на световното по ръгби