ЦСКА 1948 загуби минимално от Панатинайкос в приятелски мач

цска 1948 загуби динамо загреб зрелищна контрола пет гола
Снимка: ПФК ЦСКА 1948
21:29, 05.07.2023
Чете се за: 01:55 мин.

Отборът на ЦСКА 1948 допусна минимална загуба с 0:1 от гръцкия Панатинайкос в контролна среща, която се игра в Словения.

Единственото попадение в мача падна малко преди края на първото полувреме, когато Димитрис Калосмакис засече полувисоко центриране и отклони топката във вратата на Даниел Наумов.

Двубоят започна леко нервно и още в осмата минута играчи на двата тима едва не се сбиха. Антонио Вутов влезе по-твърдо в краката на Рубен Перес, а испанецът го удари с ръка в лицето, макар и неволно, след което потърси обяснение от падналия на земята българин.

В следващите минути не се случи нещо особено интересно, като българският отбор бе малко по-активен.

В 40-ата минута обаче Панатинайкос нанесе решаващия си удар. Гърците организираха добра атака по лявото крило, при която Бернард центрира с десния крак и юношата Калосмакис с бедро прати топката в мрежата на Вутов.

През вторите 45 минути темпото на игра спадна още, а огромният брой промени и в двата отбора не спомогнаха за качеството на представянето.

За ЦСКА 1948 загубата от Панатинайкос е втора поредна в контролите в Словения. До момента "червените" имат победа, равенство и две загуби.

Двама полицаи са ранени при предполагаем самоубийствен атентат в съд в Киев, нападателят е загинал
Жители на община Доспат протестираха с искане за увеличение на дървата за отопление