Германия загуби от Австрия в контролна среща във Виена

Бундестимът отново се представи неубедително

германия загуби австрия контролна среща виена
08:02, 22.11.2023
Чете се за: 01:35 мин.

Германският национален отбор по футбол допусна поражение с 0:2 от Австрия в контролна среща играна на стадион "Ернст Хапел" във Виена.

Бундестимът отново се представи неубедително и с играта си буди неспокойство сред почитателите си няколко месеца преди домакинството на европейското първенство.

Марсел Забицер откри резултата за австрийците в 29-ата минута, а Кристоф Баумгартнер удвои в 73-ата минута.

Германия игра с човек по-малко почти цяло второ полувреме след директен червен картон на Лерой Сане в 49-ата минута.

Австрийците доминираха през целия мач и можеше да постигнат и по-убедителна победа, но пропуски на Михаел Грегорич, Кристоф Баумгартнер и Матиас Зайдъл ги лишиха от това.

Загубата е втора поредна за Бундестима под ръководството на новия селекционер Юлиан Нагелсман.

МВР е под прицел от доста време, само за глобалното затопляне на са ни обвинили, смята Валентин Попов