Една година измина от трагедията в спешното отделение на болницата във Враца, когато 43-годишна жена почина като вместо да бъде първо прегледана, тя бе регистрирана от сестрата на входа. Може ли този случай да се повтори?
Какви поуки за състоянието на спешната помощ у нас и за организацията в спешните отделения си взе държавата - вижте в анализа на Мая Димитрова в "След новините".
Чуйте последните новини, където и да сте!
Последвайте ни във Facebook и Instagram
Следете и канала на БНТ в YouTube
След новините: За осиротелите класни стаи, оглушителната тишина и надеждата за образование
Свлачища като по учебник. Неизбежна природна стихия или поредица от неизпълнени отговорности?
Лов на дрифтери в Антарктика: Какви са европейските политики на Ледения континент?
Априлското въстание като наръчник за свобода: Как българите се научиха да воюват?
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив