Илия Груев игра цял мач при победа на Лийдс

Девет кръга преди края Лийдс се изкачи на второто място в класирането и е близо до завръщане в елита.

илия груев попадна сред номинираните добър играч февруари чемпиъншип
Снимка: Leeds United
09:16, 09.03.2024
Чете се за: 00:52 мин.

Българският национал Илия Груев игра цял мач при победата на Лийдс с 2:0 при гостуването на Шефилд Уензди от 37-ия кръг на английския чемпиъншип.

Гостите поведоха дълбоко в добавеното време на първата част, когато Патрик Бамфорд се разписа след асистенция на Жуниор Фирпо. През второто полувреме пък се разписа халфът Вилфред Гнонто, който в 58-ата минута получи асистенция от Жоржиньо Рутер.

Груев от своя страна започна като титуляр и остана на терена до последния съдийски сигнал.

Преди Великден: Ръст на резервациите в Сандански и региона