Килиан Мбапе откри головата си сметка за Реал Мадрид в Ла Лига и донесе успеха над Бетис

Французинът бе точен на два пъти за победата с 2:0.

Килиан Мбапе Реал Мадрид
09:15, 02.09.2024
Чете се за: 00:52 мин.

Реал Мадрид победи Бетис с 2:0 в мач от 4-тия кръг на Ла Лига. Килиан Мбапе отбеляза първите си две попадения в шампионата.

Французинът изведе тима си напред в 67-ата минута с първия си гол в испанския елит. Родриго проби и пусна пас към Федериго Валверде, който с пета изведе французина сам срещу вратаря и той не сгреши.

В 76-ата минута Мбапе удвои от дузпа, която бе отсъдена за нарушение на Руи Силва срещу Винисиус Жуниор.

Така Реал Мадрид е с 8 точки след първите 4 кръга и изостава на 4 пункта от водача - Барселона. Бетис остава с две спечелени точки.

Проливните дъждове край Царево наводниха част от "Нестинарка"