Общественият съвет за изграждане на детска болница в София подаде оставка. Като причина посочват невъзможността да работят без достатъчно информация.
Предишни здравни министри им давали само 24 часа за преглед на огромни документи и след това нямало комуникация. Членовете на съвета понякога дори научавали за развитието на проекта от медиите, а не по официални канали.
Шок в цените по морето: 9 евро за таратор в Созопол, проверки за завишения в заведенията
Сътресения на "Даунинг стрийт" 10: Оставката на британския премиер Киър Стармър
Милиони за пътна безопасност стоят по сметки, а катастрофите у нас растат