ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Регионалният министър се среща с ръководството на АПИ заради свлачището на АМ "Струма"

bnt avatar logo от БНТ
A+ A-
Чете се за: 00:47 мин.
У нас
Снимка: БТА
Субтитрите са автоматично генерирани и може да съдържат неточности.
Слушай новината

Регионалният министър Иван Шишков ще проведе среща днес с новото ръководство на Агенция "Пътна инфраструктура" и фирмата, отговаряща за поддръжката на свлачището на автомагистрала "Струма".

Според Шишков през последния месец там изобщо не се е работило. Вместо това компанията е опитвала да договори по-високо заплащане за ремонта със старото ръководство на Пътната агенция, въпреки че обектът е в гаранция.

По думите на министъра укрепителните дейности трябва да бъдат за сметка на фирмата. Свлачището трябва да бъде укрепено до 10 дни, посочи още вчера министърът при изненадваща проверка в района на срутището.

Последвайте ни

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо
Абонирай ме за най-важните новини?