Щутгарт се доближи на точка зад Байерн

Щутгарт стигна до успех с 2:0 над Унион Берлин в среща от 25-ия кръг на германската Бундеслига.

щутгарт близо спасението класически успех хамбургер първия двубой плейофа оцеляване
09:39, 09.03.2024
Чете се за: 00:47 мин.

Щутгарт стигна до успех с 2:0 над Унион Берлин в среща от 25-ия кръг на германската Бундеслига. С успеха съставът воден от Себастиан Хьонес се приближи само на точка от втория във временното класиране Байерн Мюнхен, а Унион Берлин е 14-ти с 25 пункта.

В 19-ата минута звездата на Щутгарт Гираси бе изведен сам срещу вратаря Рьонов и хладнокръвно откри резултата.

Крис Фюрих в 65-ата минута удвои преднината на домакините, след като се възползва от грешка в защитата на Унион Берлин.

Десет минути по-късно Андреас Шафер от гостите бе изгонен, с което окончателно приключи интригата в двубоя.

Ивайло Бонев зае шесто място на турнир по прескачане на препятствия във Валенсия