Двубоят на словенците с България е в събота, 8 юни, от 16:00 часа.

22:20, 04.06.2024
Чете се за: 00:55 мин.
дания срази словения заслужи виза евро 2024
Снимка: Startphoto.bg

Словения победи Армения с 2;1 в контролна среща, играна на стадион "Стожице" в Любляна.

Домакините откриха резултата в 11-ата минута. Ян Млакар отправи плътен удар от вътрешността на наказателното поле за 1:0.

След почивката гостите възобновиха равенството. Вараздат Хароян засече с глава центриране от ъглов удар на Едуард Сперциян.

Победния гол за словенците отбеляза завърналия се в националния отбор Йосип Иличич. Полузащитникът се разписа само 4 минути, след като се появи в игра.

България се изправя срещу Словения в събота, 8 юни, от 16:00 часа. Двубоят ще бъде излъчен пряко по БНТ 1 и БНТ 3. Студийната програма започва в 15:30 часа по БНТ 3.

За арменците предстои контрола с Казахстан.