Момчетата заслужават много повече, отсече министър Иван Пешев.
Националният отбор на България по волейбол за мъже получи чек за 520 000 лв. от спортното министерство. Това се случи веднага след прибирането на новите спортни герои на България на родна земя. Ресорният министър Иван Пешев изтъкна, че този отбор заслужава много повече и сега не е моментът да се говори за пари.
„Министерството на младежта и спорта е основният партньор на всички спортни федерации. Днес имах възможността да връча награда на стойност малко над половин милион лева. Но да не говорим за пари в този момент. Момчетата заслужават много повече“, заяви Пешев.
Вижте интервюто във видеото!
При здравословен проблем по време на почивка: Колко струват лекарските услуги по морето?
Състоянието на 17-годишните младежи, поразени от волтова дъга на жп гара Стара Загора, остава критично
Над 40 сигнала за мазут по Южното Черноморие, появиха се нови петна край Синеморец