Остава тежко състоянието на двамата пострадали при катастрофата в Айтос.
17-годишното момче и шофьорът на камиона все още са с опасност за живота в отделението по „Реанимация“ на УМБАЛ-Бургас, съобщиха от лечебното заведение.
Момчето има нужда от преливане на кръв. Негови близки посочват в социалните мрежи начина, по който желаещите да му помогнат.
Те могат да дарят кръв в отделението по трансфузионна хематология в УМБАЛ-Бургас. Работното му време е от 7.30 ч. до 14.00 ч. Кръвната група няма значение.
Трябва да се посочи името на момчето – Октай Хюсеин Юмер, и да се предаде бележката на майка му – Наджие Джелил.
При тежката катастрофа в Айтос загинаха баща и двете му деца – 5-годишно момиченце и 8-годишно момченце. Майката, на 32 години, получи травми на гръдния кош, но е в стабилно състояние и без опасност за живота.
Изтича срокът за премахване на ограда на строеж в местността Баба Алино, РДГ предупреждава за принудително събаряне
Трима души остават в тежко състояние след катастрофата на „Челопешко шосе“
Тежката катастрофа на „Челопешко шосе“: 17 пострадали, 3 жертви, версия за гонка между автомобили
Незаконният град: Днес трябваше да бъде премахната оградата на селището
Йордан Терзийски: „Продължаваме промяната“ работи за разумен бюджет, който се отнася за реалните проблеми на излизането ни от свръхдефицит