Сериозен интерес към младия наставник има от страна на грандовете Байерн Мюнхен и Ливърпул, за които испанецът игра като футболист.

шаби алонсо новият наставник байер леверкузен
12:54, 01.03.2024
Чете се за: 01:02 мин.

Спортният директор на Байер Леверкузен Симон Ролфес коментира бъдещето на старши треньора Шаби Алонсо.

„Оставам спокоен и оптимист. Най-важното за треньорите е те да се чувстват комфортно и да имат чувството, че са на правилното място. Шаби е говорил за това много пъти“, каза Ролфес пред Frankfurter Rundschau.

Алонсо пое Байер Леверкузен през октомври 2022 г. Под негово ръководство отборът заема първо място в класирането на немското първенство този сезон, като спечели 61 точки в 23 кръга.

Сериозен интерес към Алонсо има от страна на грандовете Байерн Мюнхен и Ливърпул, за които испанецът игра като футболист. От Барселона също се оглеждат за нов треньор, но на този етап вероятността Алонсо да поеме каталунците е по-малка.

Обезвредиха опасна ръчна граната на плажа в Равда (СНИМКИ)
Наваро достигна до четвъртфиналите на турнира в Сан Диего за втора поредна година