Тежка катастрофа рано тази сутрин край Мездра взе една жертва. Инцидентът е станал на международния път Е79 близо до село Ребърково.
На прав участък с ограничение на скоростта 60 км/ч лек автомобил с врачанска регистрация се ударил в склона вляво по посока на движението.
От удара колата се преобърнала по таван. На място загинала 57-годишна жена, която се возела до шофьора. Другите двама пътници са с наранявания по ръцете и краката.
Водачът на автомобила не е употребил алкохол. Причината за тежкия инцидент се изяснява, но според очевидци катастрофиралата кола се е движила с много висока скорост, внезапно излязла от пътя и се блъснала в скалите.
В продължение на четири часа движението в участъка беше силно затруднено, образуваха се и километрични колони.
Милена Милотинова: БНТ ще избере не просто град-домакин, а партньор, с който да осъществи "Евровизия"
Богомил Николов: Намаляването на цените по договорка с веригите няма да реши проблема с инфлацията
Производители: Кошницата с основни храни няма да реши проблема с евтиния внос
Колега на шофьора от автобус 119 пред БНТ: На това място редовно има гонки
Съдът остави за постоянно в ареста единия обвиняем за катастрофата на "Челопешко шосе"
Бюджетната комисия прие на първо четене тегленето на нов държавен дълг от 3,8 млрд. евро