ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Арсенал отмъква Уилиан под носа на Челси

арсенал отмъква уилиан носа челси

Крилото на Челси Уилиан най-вероятно ще продължи кариерата си в Арсенал, след като ръководството на "артилеристите" му предложи тригодишен договор.

"Сините" от Лондон също искат да задържат бразилския футболист, чийто контракт с клуба изтече след края на сезона, но са готови да му дадат нов договор само за две години.

31-годишният Уилиан обаче настоява да получи договор за три години и поради това най-вероятно ще премине в градския съперник на настоящия си клуб.

Все още обаче има вариант Уилиан да си тръгне от Висшата лига, тъй като испанският гранд Барселона и американският Интер Маями също му предлагат контракт за три години, но с по-добри условия от тези на Арсенал.

Желанието на играча обаче е да продължи да живее в Лондон, където се е устроил, така че изглежда най-вероятно да заиграе на "Емирейтс".

Затова може да допринесе и близкото му приятелство със спортния директор на "артилеристите" Еду.

ТОП 24

Най-четени

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?